Type to search

Zastanawiasz się nad kupnem nowego samochodu? Sprawdź, co na tym zyskasz

Motoryzacja

Czy chcesz wymienić samochód na nowszy model i zastanawiasz się nad kupnem modelu prosto z salonu? Różnica w cenach aut nowych i używanych może wynosić nawet kilkanaście tysięcy złotych. Która inwestycja jest korzystniejsza?

Bezpłatna naprawa

Kupując auto używane, musimy liczyć się z tym, że będziemy obarczeni każdą naprawą samochodu. Decydując się na nowe modele Hondy otrzymujemy gwarancję, która obowiązuje przez kilka lat. Dzięki temu każda naprawa naszego samochodu będzie odbywała się w serwisie. Poza tym używane części ulegają zdecydowanie szybciej awariom niż nowe. Dodatkowo kupując używany samochód, musimy liczyć się z tym, że poniesiemy dodatkowe koszty związane z dogłębnym przeglądem auta oraz wymianą podstawowych filtrów i płynów.

Wyposażenie

Decydując się na używany samochód, musi być świadomi, że będzie on różnił się wyposażeniem, jakością wykonania oraz komfortem jazdy. Każdy nowy model wyposażony jest w coraz nowocześniejsze technologie poprawiające wygodę korzystania z samochodu.

Poprawione osiągi

W nowych modelach dostępnych w salonie Hondy, auto jest wyposażone w mniejsze, ale sztywniejsze podwozie oraz pokrywę komory, pod którą znajdują się dwa silniki benzynowe z turbo doładowaniem albo dynamicznym silnikiem wysokoprężnym. Z każdym rokiem projektanci dbają o to, by zaskakiwać fanów marki. Nowy samochód pozwoli Ci poruszać się po drogach samochodem z najnowocześniejszymi podzespołami.

Przyjazne środowisku

Stare samochody z rynku wtórnego wciąż cieszą się popularnością. W porównaniu do nowych aur zużywają więcej paliwa, a przez to emitują więcej dwutlenku węgla. Kupując nowe auto, masz gwarancję tego, że Twoje auto będzie zużywać mniej paliwa i będzie przyjazne środowisku. Jeśli nie będziesz chciał auta na silnik benzynowy, wtedy możesz zdecydować się na auto elektryczne.

Bezpieczeństwo

Decydując się na nowy model Hondy mamy gwarancję bezpieczeństwa. W nowych modelach Hondy dostępne są: przednie poduszki powietrzne SRS kierowcy oraz pasażera, boczne poduszki powietrzne (przód i tył), kurtyny powietrzne (przód i tył), kolanowa poduszka powietrzna kierowcy, ABS, czyli układ zapobiegający blokowaniu kół w trakcie hamowania, EBD, czyli układ elektronicznego rozdziału siły hamowania, BA, czyli system wspomagania hamowania w sytuacjach awaryjnych i wiele innych.

Inwestycja na lata

Kupując auto w salonie możemy otrzymać pakiet promocyjnych ubezpieczeń. Wybierając auto używane, nie otrzymamy dodatkowego ubezpieczenia. Warto również pamiętać o atrakcyjnych przecenach na nowe modele Hondy. Nowe auta z salonu nie tracą zbyt szybko na wartości. Może być to celna inwestycja, jeśli chcesz ulokować dziś swoje oszczędności w obawie przed nadchodzącym kryzysem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *