Type to search

Teosyal Redensity II – szybki sposób na objawy zmęczenia na twarzy

Medycyna i zdrowie

Twoja twarz wygląda na zmęczoną pomimo zabiegów ujędrniających? Szukasz szybkiego sposobu na pozbycie się worków pod oczami? Preparatem rozwiązującym te problemy jest Teosyal Redensity II. Poniżej przedstawimy jego charakterystykę i zastosowanie.

Czym jest Teosyal Redensity II?

Teosyal Redensity II to bardzo delikatny środek i jednocześnie produkt 3 w 1: w jego skład wchodzi optymalnie dobrane stężenie kwasu hialuronowego (HA) 15 mg/g, delikatnie usieciowanego, kompleks odnawiający skórę oraz lidokaina. Każda z substancji ma precyzyjnie określone działanie:

  • kwas hialuronowy w preparacie jest usieciowany w niskim stopniu, zapewniającym trwałość efektu zabiegu, ale także naturalne wypełnienie obszarów w trakcie zabiegu.
  • kompleks odnawiający pozwala na uzyskanie dodatkowego efektu ujędrnienia, wzmacniającego wizualnie wynik końcowy zabiegu.
  • lidokaina pozwala zadbać o maksymalny komfort pacjenta w trakcie zabiegu – substancja znieczulająca, minimalizuje negatywne odczucia związane z nakłuciami w trakcie wprowadzania preparatu.

Dzięki zastosowanej kombinacji składników Teosyal Redensity II gwarantuje całkowite bezpieczeństwo i komfort zabiegu. Redensity II jest idealną propozycją dla pacjentów posiadających bardzo wrażliwą skórę lub tendencje alergiczne. Stężenia składników zostały ustalone na optymalnym poziomie, co pozwoliło zabezpieczyć skórę przed wystąpieniem jakichkolwiek późniejszych powikłań.

Zastosowanie

Zabiegi Redensity cieszą się dużą popularnością wśród pacjentów, ponieważ zapewniają naturalny wygląd i bezpieczeństwo stosowania. Preparat Teosyal Redensity II jest produktem stosowanym w leczeniu delikatnej i wymagającej okolicy podkrążonego oka.

Dolina łez, czyli obszar skóry zapadający się z upływem lat w okolicy oczu i nosa, jest jednym z najbardziej widocznych objawów starzenia. Powstaje w wskutek zaniku wyściółki tłuszczowej, której w okolicach oczu jest najmniej w obrębie twarzy. Zagłębienia w okolicy kanalika łzowego od wewnętrznej strony oka sprawiają, że twarz wygląda na pozbawioną blasku, zmęczoną i starszą. Preparat zapewnia odpowiednią wolumetrię, która jest niezbędna w dla osiągnięcia najlepszego efektu. Zastosowanie wypełniacza Teosyal Redensity II pozwala na odbudowanie utraconej objętości tkanek podskórnych w tym rejonie.

Efekty zabiegu Teosyal Redensity II

Zabieg zapewnia bardzo naturalne efekty. Preparat jest wstrzykiwany bezpośrednio w okolice oczu, dzięki czemu jest możliwe wyrównanie i zniwelowanie doliny łez, rozjaśnienie oraz wygładzenia worków pod oczami.

Zastosowanie delikatnych mikroigiełek do iniekcji Teosyal Redensity II pozwala uniknąć podrażnienia okolicznych tkanek. Jest to niezwykle ważne, ponieważ w tym obszarze skóra ma naturalną tendencję do silnego zaczerwienienia, sinienia i puchnięcia.

Przebieg zabiegu z użyciem Teosyal Redensity II

Zabieg musi być wykonywany przez lekarza lub specjalistę medycyny estetycznej. Poddawana leczeniu okolica oka jest nakłuwana kilkanaście razy, przy pomocy cieniutkiej igły.

Redensity w postaci żelu ma bardzo elastyczną i krystaliczną formułę, opartą na kwasie hialuronowym wpływający na poprawę jakości tkanek tworzących skórę właściwą na twarzy. Jego zaletą jest skuteczne wiązanie wody w tkankach, dzięki czemu ograniczone zostaje jej odparowywanie z powierzchni skóry.

Już po pierwszym zabiegu, widać znaczna poprawę wyglądu okolicy oka, ale jego efekty są bardzo naturalne.

źródło: hafillers.com – preparaty do zabiegów kosmetycznych

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *