Type to search

NIR termolifting – jakie są zalety zabiegu?

Medycyna i zdrowie

Pozbawiona blasku cera na twarzy wpływa na widoczność każdej zmarszczki i bruzdy. Utrata jędrności jest zmorą wielu kobiet, na szczęście z pomocą przychodzi NIR termolifting. To nowoczesny zabieg, jakie daje niezwykłe rezultaty. Nie bez powodu kobiety tak chętnie sięgają po nowoczesne zabiegi skórne, jaka pozwala zadbać o dobre samopoczucie i doskonały wygląd cery przez długi czas. Czym cechuje się NIR termollifting? Dlaczego warto postawić na tę metodę? Jakie zalety ma zabieg? Co można dzięki niemu uzyskać?

NIR termolifting – wyjaśnienie pojęcia

Termolifting tego typu stosuje się nie tylko na skórze twarzy, lecz także na innych partiach ciała, gdzie mamy do czynienia z oznakami starzenia. Jednak najczęściej liftingowana jest właśnie twarz. Podstawową zaletą jest bezinwazyjność zabiegu. Zachowanie bezpieczeństwa pozwala zastosować termolifting na całą twarz, jak i na wybrany fragment – czoło, okolice oczu, policzki, linia żuchwy. Pierwszym krokiem jest oczyszczenie skóry przez specjalistę. Następnie na cerę nakłada się oliwkę. Kolejny etap to emisja promieniowania podczerwonego za pomocą specjalnej głowicy NIR. Włókna kolagenowe obkurczają się i powracają do naturalnej objętości. Po zabiegu skóra jest lekko czerwona, co zanika po paru godzinach. Nie zapominajmy o ty, że po termiliftingu NIR możemy od razu wrócić do codziennego życia i aktywności.

Zalety termoiliftingu NIR

Już w trakcie termiliftingu dochodzi do obkurczania się kolagenowych włókien. Dzięki temu efekty zauważymy praktycznie od razu po zabiegu. Skóra staje się gładsza, lekko zagęszczona i bardziej napięta. W trakcie procesów regeneracyjnych, powstają nowe komórki kolagenu. Ostateczne efekty po zabiegu w postaci naturalnego liftingu skóry, są widoczne po ok. 2 lub 3 miesiącach. W tym czasie z pewnością kobieta zauważy następujące zalety:

  • poprawa owalu twarzy,
  • zredukowanie zmarszczek,
  • poprawa napięcia i jędrności cery,
  • uniesienie policzków, które wcześniej opadały,
  • lepszy koloryt cery,
  • wygładzenie okolic dookoła oczu itp.

Jeśli nasza cera utraciła jędrność i dawny blask, warto zdecydować się na termolifting NIR. Istotną zaletą jest fakt, że szybko i bezboleśnie można cofnąć czas nawet o parę lat. Pamiętajmy o tym, że zabieg jest wykonywany przez specjalistów w gabinetach kosmetycznych. Specjalistyczny sprzęt spełni zadania każdej klientki. Dbanie o cerę i promienny wygląd jest bardzo ważną kwestią dla każdej kobiety. Pomocny termolifting NIR może zdziałać bardzo wiele i daje szereg korzyści.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *