Type to search

Rozładunek, przewóz, załadunek – teraz wszystko załatwisz korzystając z HDS

Firma

Rozładunek, przewóz, załadunek – teraz wszystko załatwisz korzystając z HDS, czyli hydrauliczne dźwigi samochodowe to doskonałej jakości sprzęt przeznaczony do załadunku, rozładunku oraz transportu ładunków o rozmaitych kształtach. Jest on wykorzystywany w wielu  branżach – m.in. budownictwie, jak również wszędzie tam, gdzie potrzebny jest szybki transport ładunków o nietypowych kształtach czy ponadnormatywnym ciężarze.

Zalety samochodów ciężarowych z zamontowanym żurawiem hydraulicznym

Ciężarówki z hydraulicznym żurawiem pomogą dokonać rozładunku, załadunku oraz przetransportowania każdego rodzaju ładunku, niezależnie od jego wymiarów czy wagi. Wiele firm korzysta z tego typu usług, ponieważ zależy im na dwóch podstawowych kwestiach. Po pierwsze, HDS oszczędza czas, jaki potrzebny byłby do zorganizowania osobnego dźwigu oraz przygotowania samochodu ciężarowego o odpowiednim załadunku. Po drugie, wynajem obu tych sprzętów, trzeba idealnie ze sobą zgrać i z osobna, zapłacić za każde z nich. To nie tylko strata dużej ilości czasu, ale i marnowanie funduszy oraz energii na działanie, które nie zawsze przynosi spodziewany rezultat.

Bywa, iż wynajęcie dźwigu i zorganizowanie samochodu do transportu jest bardziej kłopotliwe niż mogłoby się wydawać. Z pomocą przychodzi wówczas HDS. To tylko jeden sprzęt, jednakże cechuje go wysoka mobilność i zarazem uniwersalność. Pomoże on, nie tylko nie tylko załadować czy rozładować dany ładunek, ale dodatkowo przewiezie go w każde wskazane przez zleceniodawcę miejsce.

HDS – pracuje niezależnie od warunków

Wiele sprzętów zawodzi w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych czy innych utrudnień, np. braku asfaltowej nawierzchni. W  niektórych branżach często spotyka się wiele przeszkód, które uniemożliwiają zastosowanie „normalnego dźwigu” lub też znacznie ograniczają jego możliwości w kwestii manewrowania dużymi ładunkami. Ma to miejsce, np. na wielu placach budowy, na których przestrzeń jest wyjątkowo ograniczona. Tego typu sytuacje nie są przeszkodą dla pracy hydraulicznych dźwigów samochodowych. Bez problemu dojadą one w określone miejsce, rozładowując lub zabierając ze sobą dany ładunek.

Szybki i bezpieczny przewóz drogowy nietypowych ładunków – tylko HDS

Przewóz drogowy z użyciem pojazdów HDS to wygodny i jednocześnie bardzo prosty sposób na przetransportowanie nietypowych i wielotonowych ładunków. Wszystko odbywa się zgodnie z przepisami i przy zachowaniu szczególnej ostrożności tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas całego procesu transportowego.

Pomocny w przewożeniu kontenerów

Wiele firm potrzebuje usług związanych z przewożeniem różnego rodzaju kontenerów. Zależy im szczególnie na szybkim czasie realizacji i jakości oferowanych usług. W takich sytuacjach rewelacyjnie sprawdzi się HDS, który pomoże w przeniesieniu wielu rodzajów kontenerów, do których zaliczyć można, m.in.:

  • kontenery sanitarne,
  • kontenery morskie,
  • kontenery magazynowe,
  • kontenery biurowe.

Doskonały i niezawodny sprzęt dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta

Wyjątkową  cechą pojazdów typu  HDS jest ich zdolność do swobodnego manipulowania ładunkami o rzadko spotykanych gabarytach. Profesjonalne firmy działają tylko w oparciu o przeprowadzenie rzetelnego wywiadu z każdym klientem. Ma on na celu poznanie jego potrzeb oraz ścisłe dopasowanie ich do danego zlecenia. Nie ma tutaj miejsca na działanie rutynowe.  Każde zadanie musi być realizowane osobno i ze szczególną starannością. Pozwala to na stworzenie unikatowej, spersonalizowanej oferty, która w 100% spełnia oczekiwania danego zleceniodawcy. Ważny jest sam proces wyboru i przygotowania pojazdu, który powinien odznaczać się, nie tylko funkcjonalnością, ale i możliwościami transportu oraz załadowania.

Wykorzystanie załadunku, rozładunku oraz transportu przy użyciu HDS to bardzo korzystna opcja, dedykowana dla wielu przedsiębiorców, którym zależy na szybkim czasie realizacji zlecenia oraz możliwości bezpiecznego przeniesienia wszelkich, nietypowych ładunków.

Źródło: Avio-Star.pl – Transport HDS

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *